Kuidas võrrelda Bebos erinevate kaupluste hindasid: samm-sammult juhend!

Kujuta ette olukorda, kus plaanid nädalaks ostukorvi kokku panna, kuid soovite olla kindel, et saate kõige parema hinna. Kuidas tagada, et te ei maksa rohkem kui vajalik? Siin tuleb mängu Bebo – teie nutikas kaaslane parimate hindade leidmisel! 🌟

1. Lisa tooted ostukorvi. 🛒Alustage oma ostunimekirja koostamisega, lisades kõik vajalikud tooted Bebo ostukorvi.

 

2. Bebo näitab sulle hindade erinevusi. Kui kõik tooted on ostukorvis, näitab Bebo teile hinnasilte – kõige kallimast kuni kõige odavamani, kuid kaupluse nime ei näidata selles etapis.

 

3. Vajuta “poodi valima”. 🚀 Kui olete hindadega kursis, on aeg teha otsus. Vajutage nupule, mis viib teid järgmisse etappi.

4. Bebo arvutab välja kõige soodsama ostuvõimaluse. Pärast “poodi valima” vajutamist hakkab Bebo tööle, arvutades kõige odavama viisi teie ostukorvi soetamiseks.

 

5. Kohanda oma ostukorvi vastavalt eelistustele. 📋 Kui mõni kauplus ei meeldi, saate selle lihtsalt eemaldada, vajutades “eemalda pood”. Siiski olge ettevaatlik – see võib tähendada, et mõnest tootest jääte ilma.

 

6. Soovitame Bebo kõige soodsamat ostukorvi lahendust. Bebo eesmärk on säästa teie raha . Seetõttu soovitame alati valida kõige soodsam ostukorvi lahendus. See tagab teile suurima säästu!

Nüüd, kui teate, kuidas Bebot kasutada, minge ja proovige seda ise! Säästke nii raha kui aega, valides parima lahenduse oma ostude jaoks. Bebo on siin, et muuta teie ostukogemus lihtsamaks ja tõhusamaks. Nautige ostlemist! 🛍️🎉