Kuidas tähistada pühi ja säästa toidu arvest?


Eesti Vabariigi aastapäev on oluline sündmus, mida tähistatakse traditsiooniliste toitudega nagu vürtsikilu, must leib ja kama. Kuidas leida parimad hinnad nendele toodetele? Vaatame Rahatarkuse artikli põhjal, millisest poeketist saab vabariigi aastapäevaks soodsaima vürtsikilu, musta leiva ja kama.

Vürtsikilu on populaarne suupiste, mis kuulub iga vabariigi aastapäeva lauale. Artikli põhjal on hetkel soodsaim vürtsikilu saadaval Selveris, kus 280-grammine purk maksab 2,29 eurot. Teistes poekettides jäävad hinnad vahemikku 2,39–2,59 eurot.

Kama on traditsiooniline Eesti toit, mis sobib hästi vabariigi aastapäeva menüüsse. Artikli andmetel on hetkel soodsaim kama saadaval Maximas, kus 500-grammine pakend maksab 1,69 eurot. Teistes poodides jäävad hinnad vahemikku 1,79–1,99 eurot.

Vabariigi aastapäeva tähistamine ei pea olema kulukas, kui valid hoolikalt, kust oma toidukaubad osta. Rahatarkuse artikli põhjal on hetkel soodsaim vürtsikilu saadaval Selveris, must leib Coopis ja kama Maximas. Kuid ära unusta jälgida ka sooduspakkumisi, mis võivad anda veelgi parema hinna nendele traditsioonilistele Eesti toodetele. Head tähistamist!

Artikkel: HINNAÜLEVAADE: millisest poeketist saab vabariigi aastapäevaks soodsaima vürtsikilu, musta leiva ja kama? (ohtuleht.ee)