Eesti tarbijate jaoks on viimasel ajal hinnatõus olnud suur probleem, eriti toidukauplustes. Õnneks on olemas võimalusi, kuidas sellele hinnatõusule vastu seista ja oma eelarves säästa. Bebo on saanud tunnustust Rahatarkuse artiklis, kuna meil on parimad statistikad Eesti nelja suurema jaekaubandusettevõtte e-poe hindade osas. Loe rohkem Bebo esimesest meediakajastusest siin: https://rahatarkus.ohtuleht.ee/1079685/voit-eelarves-hindu-jalgides-maksad-toidupoes-30-vahem

Allpool on mõned nõuanded, kuidas Bebo abiga toidupoes hinnatõusu vältides 30% eelarvest kokku hoida.

Võrdle erinevate poodide hindu Üks lihtsamaid viise kokkuhoiuks on võrrelda erinevate toidupoodide hindu. Bebo on saanud tunnustust Rahatarkuse artiklis, kuna meil on parimad statistikad Eesti nelja suurema jaekaubandusettevõtte e-poe hindade osas. Kasuta Bebo veebilehte või mobiilirakendust, et kiirelt ja mugavalt erinevate poodide hindu võrrelda.

Osta hooajalisi tooteid Hooajaliste toodete ostmine aitab hinnatõusust tulenevaid kulusid vähendada. Näiteks on talvel soodsamad kapsad, porgandid ja kartulid, samas kui suvel on hinnasõbralikumad tomatid, kurgid ja maasikad. Bebo aitab jälgida hooajaliste toodete hindu ning pakub sulle teavet nende sooduspakkumiste kohta.

Osta tooteid sooduspakkumistest Sooduspakkumiste ära kasutamine on hea viis eelarve kokkuhoiuks. Bebo abil saad kiiresti ülevaate hetke sooduspakkumistest ning võrrelda neid erinevate poodide vahel. Ära unusta kasutada ka kliendikaarte, mis annavad sulle lisasoodustusi ja boonuseid.

Planeeri oma ostud ette Ostude etteplaneerimine on tõhus viis säästmiseks. Koosta nädalamenüü ja ostunimekiri ning järgi seda poes käies. Nii väldid impulssoste, mis võivad su eelarvet lõhkuda. Bebo abil saad oma ostunimekirja mugavalt koostada ning kõik vajalikud tooted soodsaima hinnaga leida.

Vähenda toidu raiskamist Toidu raiskamine on üks suuremaid rahakaotajaid. Selle vähendamiseks jälgi oma külmkapi sisu ning planeeri toidu valmistamine vastavalt sellele, mis sul juba olemas on. Bebo aitab sul jälgida, millal tooted on soodsaimad, et saaksid neid õigeaegselt osta.

Hinnatõus ei pea tingimata tähendama suuremat kulu toidupoes. Bebo abiga saad oma eelarvet märkimisväärselt kokku hoida, jälgides hindu, kasutades sooduspakkumisi ja vältides toidu raiskamist. Võta kasutusele need lihtsad, kuid tõhusad säästunipid ning nautida oma ostukogemust, säästes samal ajal kuni 30% oma eelarvest. Ära lase hinnatõusul end kõigutada, vaid hakka targemaks tarbijaks juba täna Bebo abiga!